Run2Day

Run2Day.nl is een uitgebreide hardloopwebsite, en tevens webwinkel. Daarnaast heeft Run2Day 16 vestigingen, verspreid over Nederland. Op de website en in de winkels vind je hardloopkleding, hardloopschoenen, kleding en trailrunning-schoenen.

In de Online Outlet vind je diverse aanbiedingen. Daarnaast biedt Run2Day veel informatie en advies op loopgebied. Bezoek Run2Day.nl

Al bij 50 euro wordt je bestelling gratis verzonden. Retourneren kan binnen 60 dagen na levering

run2day website

Over het assortiment van Run2Day: de nadruk lijkt op hardloopschoenen te liggen. Merken in het assortiment zijn onder andere Asics, Brooks, Mizuno, HOKA, New Balance, Saucony, Salomon en Scott. Via het zoekfilter kun je een selectie maken van schoenen die bij je passen.

Nog beter: bezoek een van de filialen en probeer diverse type schoenen uit. Zoals gezegd hebben ze naast ‘gewone’ hardloopschoenen ook schoenen die geschikt zijn voor trails.

Ook voor hardloopkleding is deze webshop een prima optie. Zowel sokken, shorts, shirts, jacks als tights zijn verkrijgbaar, en zowel dames als heren kunnen er terecht. Bekende merken:
Odlo, asics en Nike. Tot slot verkopen ze ook sportvoeding (poeders, gelletjes et cetera) en hardloopaccessoires.

Run2Day Life

In tegenstelling tot de meeste andere webwinkels besteedt Run2Day ook veel aandacht aan adviezen en andere hardloop-gerelateerde artikelen. Je leest onder ‘Life’ adviezen met betrekking tot bijvoorbeeld productkeuze.

Ook kun je er diverse hardloopschema’s vinden. Of je nu een beginner bent of een schema zoekt voor de marathon; ze hebben het. Tot slot vind je op de hardloopkalender een overzicht van mooie running events in Nederland.

Contactinformatie Run2Day

Adres: diverse winkels, zie onder voor een overzicht
Website: www.run2day.nl
Telefoonnummer: 030 – 223 12 53
E-mail Adres: inkoop@run2day.nl, of voor specifieke winkels, zie onder.
Facebook: facebook.com/Run2DayNederland
Twitter: @Run2DayNL
Instagram: instagram.com/run2daynederland
Youtube: youtube.com/Run2DayNederland

run2day-hardloopschoenen-728x90-1

Vestigingen Run2Day

Run2Day heeft momenteel 16 fysieke winkels, gevestigd in de grotere steden. Het overzicht vind je ook op hun website. Daar vind je ook de meest actuele openingstijden van Run2Day. In alfabetische volgorde zijn de vestigingen te vinden op de volgende adressen:

Run2Day Almere
Metropolestraat 23, Almere
Telefoonnummer: 036 – 531 3906
E-mail Adres: almere@run2day.nl

Run2Day Amersfoort
Grote Haag 129, Amersfoort
Telefoonnummer: 033 – 4654 625
E-mail Adres: amersfoort@run2day.nl

Run2Day Amsterdam Oosterpark
1e Oosterparkstraat 234, Amsterdam
Telefoonnummer: 020 – 6654 262
E-mail Adres: oosterpark@run2day.nl

Run2Day Amsterdam Overtoom
Overtoom 345-351, Amsterdam
Telefoonnummer: 020 – 616 7272
E-mail Adres: amsterdam@run2day.nl

Run2Day Arnhem
Rijnstraat 70, Arnhem
Telefoonnummer: 026 – 443 6946
E-mail Adres: arnhem@run2day.nl

Run2Day Assen
Ceresstraat 7, Assen
Telefoonnummer: 0592 – 300 607
E-mail Adres: assen@run2day.nl

Run2Day Breda
Nieuwstraat 33, Breda
Telefoonnummer: 076 – 520 4072
E-mail Adres: breda@run2day.nl

Run2Day Den Bosch
Van Berckelstraat 2, Den Bosch
Telefoonnummer: 073 – 612 7983
E-mail Adres: denbosch@run2day.nl

Run2Day Den Haag
Fluwelen Burgwal 9, Den Haag
Telefoonnummer: 070 – 324 0880
E-mail Adres: denhaag@run2day.nl

Run2Day Haarlem
Jacobijnestraat 54-56, Haarlem
Telefoonnummer: 023 – 5426 430
E-mail Adres: haarlem@run2day.nl

Run2Day Hilversum
‘s Gravelandseweg 27, Hilversum
Telefoonnummer: 035 – 622 5294
E-mail Adres: hilversum@run2day.nl

Run2Day Nijmegen
Van Schevichavenstraat 1a, Nijmegen
Telefoonnummer: 024 – 360 4573
E-mail Adres: nijmegen@run2day.nl

Run2Day Rotterdam
Meent 75a, Rotterdam
Telefoonnummer: 010 – 414 2500
E-mail Adres: rotterdam@run2day.nl

Run2Day Utrecht
Mariastraat 10, Utrecht
Telefoonnummer: 030 – 236 8686
E-mail Adres: utrecht@run2day.nl

Run2Day Venlo
Kwartelenmarkt 9, Venlo
Telefoonnummer: 077 – 8514 430
E-mail Adres: venlo@run2day.nl

Run2Day Zwolle
Vechtstraat 31, Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 454 5666
E-mail Adres: zwolle@run2day.nl

Alternatieve Hardloopwinkels

Heb jij bij Run2Day niet kunnen vinden wat je zocht? Kijk dan ook eens in de webshops van All4running en Hardloopshop.nl.

all4running banner